Komplexní služby v oblasti digitálního marketingu
Od moderní strategie po efektivní provedení včetně produkce

Digitální strategie

Tvoříme efektivní digitální strategie na míru vašemu brandu, cílové skupině nebo potřebám. Využíváme mnohaleté zkušenosti ze strategické tvorby pro všechny velikosti značek a produktů. Výslednou strategii podložíme zkušenostmi a detailním výzkumem vašeho segmentu a konkurence. Uvedení nového produktu nebo dlouhodobé navyšování povědomí o značce tak půjde snadněji než dříve.

Online marketing

Vytvořenou strategii také rádi zrealizujeme. Jsme specialisté na bannerové kampaně, video kampaně, sociální sítě, přímý nákup médií nebo programatický nákup pro maximální efektivitu. Ať už se jedná o podporu povědomí o značce nebo výkonnostní kampani, vše nastavíme a zajistíme splnění nejen plánovaných metrik, ale přihodíme i pravidelné rozbory a vylepšení na míru vaší cílové skupině

Naše specializace

Programatická reklama
Reklama na sociálních sítích

Branding a bannerová reklama
Video reklama

Sociální sítě

Sociální média jsou dnes již nutností a my pro vás  umíme vytvořit dokonale fungující komunikační schéma, kde zohledníme každý měsíc zajistíme odpovídající engagement a uživatelskou aktivitu. Potřebujete vylepšit nebo rovnou nastavit svoji komunikaci na sociálních médiích? Nechte vše na nás a my si zajistíme vše potřebné, včetně kvalitních podkladů.

Produkce a design

Grafický design a kvalitní produkce podkladů pro online kanály, jsou základním pilířem kvalitní komunikace napříč online prostorem. Dlouhodobě zajišťujeme foto- a video-produkci pro zajímavé značky a pomáháme jim s obsahovou a marketingovou komunikací v rámci všech myslitelných online kanálů.