Komplexní služby v oblasti digitálního marketingu
Od moderní strategie po efektivní provedení včetně produkce

Digitální strategie

Tvoříme efektivní digitální strategie na míru vašemu brandu, cílové skupině nebo potřebám. Využíváme mnohaleté zkušenosti ze strategické tvorby pro všechny velikosti značek a produktů. Výslednou strategii podložíme zkušenostmi, detailním výzkumem vašeho segmentu včetně cílových skupin a konkurence. Uvedení nového produktu nebo dlouhodobé navyšování povědomí o značce tak půjde snadněji než dřív.

Online marketing

Vytvořenou strategii také rádi zrealizujeme. Jsme specialisté na bannerové kampaně, video kampaně, sociální sítě, přímý nákup médií nebo programatický nákup pro maximální efektivitu. Ať už se jedná o podporu povědomí o značce nebo výkonnostní kampani, vše nastavíme a zajistíme splnění nejen plánovaných metrik, ale přihodíme i pravidelné rozbory a vylepšení na míru vaší cílové skupině.

Naše specializace

Programatická reklama
Reklama na sociálních sítích

Branding a bannerová reklama
Video reklama

Sociální sítě

Sociální média jsou dnes již nutností a my pro vás umíme vytvořit dokonale fungující komunikační schéma, kde zajistíme nejen odpovídající náplň na míru vašim požadavkům, ale i odpovídající engagement a uživatelskou aktivitu. Potřebujete vylepšit nebo přímo nastavit svoji komunikaci na dostupných sociálních médiích? Nechte vše na nás a my rádi zajistíme vše potřebné, včetně kvalitních podkladů a komunikační strategie.

Produkce a design

Grafický design a kvalitní produkce podkladů pro online kanály, jsou základním pilířem kvalitní komunikace napříč online prostorem. Dlouhodobě zajišťujeme foto- a videoprodukci pro zajímavé značky a pomáháme jim s obsahovou a marketingovou komunikací v rámci všech myslitelných online kanálů. Neustále sledujeme aktuální trendy v produkčním segmentu a do vyráběných materiálů zahrnujeme vždy to nejlepší, co právě hýbe vaším segmentem.